Стрічка ремінна 3см (100м) чорного кольору широко застосовується при пошитті рюкзаків, сумок, подсумков, всіляких чохлів, спецодягу та амуніції, спортивного і туристичного спорядження. Купити стропу 30мм можна в магазині Stabitex за оптовою ціною. Вона продається в бобінах з намотуванням 100м.
Купити стропу ремінну 3см в Україні
Стропа виготовляється якісного синтетичного матеріалу. Вона має відмінні експлуатаційні характеристики і доступну вартість. Стрічка ремінна міцна і довговічна, вона відрізняється високою зносостійкістю. Полімерний матеріал не боїться впливу вологи і інших негативних факторів. Такі стрічки не втрачають свої початкові характеристики навіть після прання.
Універсальна стрічка шириною 3см може використовуватися:
- для пошиття сумок, рюкзаків, чохлів;
- пошиття спецодягу;
- при виготовленні військової та рятувальної амуніції;
- виробництві спортивного та туристичного спорядження;
- в якості різних стяжок тощо.
Купити стропу 30мм у Харкові можна в інтернет магазині Stabitex по оптовій ціні, є можливість доставки по всій Україні. Також в каталозі ви зможете знайти ремінну стрічки різної ширини і кольору. Магазин готовий запропонувати вам великий вибір товарів для швейного виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Тип | Стрічка |
| Вага бобіни | 1.7 кг |
| Товщина | 1.1 мм |
- Ціна: 450 ₴/бобіна




