Плівка ПВХ (PVC) товщиною 120 мікрон (0.12 мм), в рулоні 200м, ширина рулону ширина 150см. ПВХ плівка широко застосовується для виробництва скатертин, упаковки постільних комплектів, іграшок, інструментів, різних прозорих чохлів.
Відвідавши наш сайт stabitex.com.ua Ви можете ознайомитися з повним асортиментом ПВХ плівки, а також спецтканин і нетканих матеріалів за найвигіднішим оптовими цінами.
Купити плівку ПВХ (PVC) в Україні за оптовою ціною
Компанія Stabitex здійснює оптові поставки ПВХ плівки в Україну, на складі в Харкові завжди в наявності плівка ПВХ товщиною 90мкм (0.09мм), 150мкм (0.15мм), 200мкм (0.2мм), 250мкм (0.25мм), 300мкм (0.3мм), рулони намотуванням по 100 і 200 метрів. Ви можете купити плівку ПВХ потрібної вам товщини за вигідними оптовими цінами з доставкою по Україні. Якщо ви шукаєте надійного постачальника ПВХ плівки в Україні, звертайтесь до компанії Stabitex.
Також у нашому каталозі ви знайдете великий вибір товарів для швейного та сумкового виробництва (тканини, фурнітура, блискавка тощо).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рулону | 200 м |
| Призначення клейонки | Для побутових потреб, Для швейної промисловості |
| Покриття клейонки | Полівінілхлорид |
| Ширина рулону | 150 см |
| Основні | |
| Жорсткість | 42 |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 82,80 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 10 пог.м




