Сумкові тканини
Сумкові тканини
Для виробництва сумочно-рюкзачних виробів використовують різні види тканин. Найбільш широко використовуваною є тканина з плетінням «оксфорд».
Що ж таке оксфорд? Про походження назви написано дуже багато статей і ми не будемо повторюватися. Під назвою «оксфорд» продаються тканини, мають абсолютно різні характеристики, склад, вид і призначення. Об'єднує їх лише одне – рельєфна фактура, яка досягається простим переплетенням під назвою «полотняне». Рідше можна зустріти «оксфорд» c застосуванням плетіння «рогожка».
Полотняне переплетення найпростіше і поширене. В плетінні нитки основи і утокові чергуються одна через одну в шаховому порядку (Рис.1).
Рогожка є похідним плетінням від полотняного. Відмінність між ними полягає лише в тому, що нитки полотняного переплетення посилюються шляхом збільшення кількості ниток в напрямку основи та/або качка. Їх може бути 2, 3 і більше (Рис.2).
Малюнок 1 Малюнок 2
Незалежно від способу переплетення, тканини розрізняють по щільності нитки, яка вимірюється в «Ден» («Деньє»). Чим більше значення, тим товщі нитка. У сумочном виробництві найчастіше використовують:210д, 300д, 420д, 600д, 1680д.
В якості матеріалу для виготовлення тканин використовують, в основному, поліестр. Він володіє високою стійкістю до зношування, міцністю, не розтягується. Так само є дешевшим, порівняно з нейлоном, який застосовують набагато рідше.
На сумково тканини з внутрішньої сторони наносять спеціальне покриття. Головне призначення якого – надання їй фортеці. Є 2 найпоширеніші види: PU (поліуретан) і ПВХ (полівінілхлорид). ПУ – безбарвний тонкий шар, добре переносить часті деформації не залишаючи слідів на вигинах. Тканини з цим покриттям використовують в рюкзаках, чохли, тенти, намети, меблів. ПВХ – це більш щільне покриття, яке дозволяє тримати форму, не пропускає вологу. Такі тканини застосовують там, де потрібна більш грубий матеріал, який не піддається частим вигинів, а саме: в дорожніх сумках, чохлах, рюкзаках. Так само додатково на лицьову сторону тканини можуть наносити покриття для захисту від вологи і ультрафіолетових променів.
При выборе ткани для вашего изделия следует обратить внимание на то, что под одним и тем же названием могут продаваться различные по свойствам и качеству ткани, поэтому цена на них и отличается. Визуально определить разницу между ними не всегда возможно, например: с виду диаметр нити может казаться одинаковым, а площадь поперечного сечения той же нити, у дешевого аналога, в 1,5- 2 раза меньше. Как результат, такая ткань будет менее крепкой и выносливой. Также нужно уделить особое внимание выбору покрытия ткани, в зависимости от предназначения изделия, она должна быть мягкой и податливой или же плотной и грубой.
Подводя итоги, отметим, что качественная ткань не может стоить дешево. Характеристики ткани напрямую зависят от множества параметров, таких как: плотность нити, толщина покрытия, качество используемого сырья, соблюдение технологии производства.
Якщо у вас ще залишилися питання – телефонуйте нам і ми з радістю допоможемо вам з вибором. В розділі "Тканини", на нашому сайті представлений широкий асортимент сумкових тканин різного забарвлення, дизайнів(малюнків) та щільності.
Приємних Вам покупок.
Приклади тканин з полотняним плетінням:
Приклади тканин з плетінням рогожка:
- Етикетки на замовленняМи виготовляємо етикетки на замовлення за вашими ескізами. Ви можете замовити жакардові етикетки (ткані етикетки), а також друковані на сатині чи нейлоні бірки для одягу. Висока якість, оптові ціни, працюємо напряму з фабрикою виробником. Ми виготовляємо етикетки для одягу, сумок і рюкзаків, текстилю, м'яких меблів, м'яких іграшок, різноманітних аксесуарів та чохлів, етикетки розмірники та складники тощо.Повна версія статті
- Тканина Оксфорд з ПВХ і ПУ покриттям: в чому різниця?Сумочная тканина оксфорд може мати ПВХ і ПУ покриття. Саме покриття багато в чому визначає властивості тканини і сферу її використання.Повна версія статті